Instytut Zarządzania Energią Osobistą - IZEO wraz z uniwersyteckimi partnerami prowadzi programy badawcze nad potencjałem energetycznym człowieka, oraz realizuje programy szkoleniowe dedykowane świadomemu zarządzaniu zasobami energetycznymi HER (Human Energy Resources). IZEO działa w światopoglądzie holistycznym. Nie dzielimy czasu na poranki, pracę i wieczór w domu, na poniedziałki, środek tygodnia i weekendy. Ważna jest energia sensu każdej chwili. Uruchomienie zasobów witalności własnej i innych.Tylko świadome życie, szukanie odpowiedzi o jego sens pozwala nam żyć w radości, spełnieniu, efektywnie, motywując tym samym siebie, swoich bliskich i współpracowników do aktywności i ponoszenia pełnej odpowiedzialności.

Biznes powszechnie kojarzy się z nieposkromioną chęcią zarabiania coraz większych pieniędzy oraz twardą grą, taktyką, strategią.
Czy w świecie biznesu jest w ogóle miejsce na duchowość?

My jesteśmy do tego głęboko przekonani. Nie ma prawdziwego sukcesu w biznesie bez wartości, bez drugiego człowieka, bez piękna wymiany i relacji, bez szacunku do usług i pracy drugiej osoby. Patrzymy na człowieka w sposób holistyczny, wspierając go w odkrywaniu oraz wykorzystaniu swoich nieograniczonych zasobów, pomagając w zamianie problemów dnia codziennego na rozwiązania. Chcemy wspólnie z Klientami rozwijać się i umożliwiać im osiąganie ponadprzeciętnych wyników oraz równowagi pomiędzy życiem osobistym i zawodowym.

“Wszyscy byliśmy w błędzie, bo to co nazywamy materią jest energią, której wibracja została 
spowolniona do poziomu odbieranego przez zmysły" - Albert Einstein